12

На берегу мечты 2018

KP:0 TS На берегу мечты

Про що фільм «На берегу мечты»:

Фильм отправляет нас в 2000-й год. История рассказывает о вернувшемся раненым из Чечни молодом парне и одинокой, брошенной девочке, в которой герой, возможно, видит свою сестру и пытается помочь ей реализовать ее мечту. Это фильм о чистоте человеческого сердца, способного к добрым и самоотверженным поступкам.

Фільм «На берегу мечты» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Если мы пришли в этот мир, значит, мы нужны этому миру. Каждый из нас нужен»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра:

Режисер: Баир Уладаев
У ролях: Баир Уладаев, Анфиса Манхаева, Дарья Трифонова, Алексей Суворов, Вера Урбаева, Григорий Борголов, Баир Ханхаров, Роман Дархаев, Дарима Урбаева, Сергей Манхаев
Загрузка...

На берегу мечты-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
5-03-2019, 00:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація